Efter att ha sett dessa byxor ville en moster ha likadana till sin systerson och dessutom lite mer plagg runtomkring. Att göra applikationer tar lång tid och är ganska pilligt men det är oftast värt det för det är ju så kul att se resultatet. Hoppas Rasmus trivs i sina byxor!
Längtan efter våren kom ordentligt nu i helgen när solen tittade fram. I väntan på den har jag gjort några små försök att ”våra” till bloggen lite. Om inte annat så förnöjer ju ombyte!

Fina kläder! Förstår vad du menar med vårkänslor…
Vad mycket snyggt du har sytt under tiden jag inte har haft koll
Finfina bodysar och riktigt snygg hoodie till dig själv.
Jisses, vad du syr!!! Jag hinner ju nästan inte med att läsa dina inlägg
Fina kläder som alltid och jag håller med om applikationerna – pilligt men helt klart värt besväret!
Det är min som som har äran att bära de fina byxorna! De är supercoola o superfina!! Är så tacksam för att P beställde dem från dig.:-) Ser flera fina kläder här på din hemsida så jag blir verkligen intresserad av att beställa mer…..
Anna: Åh, vad kul att de passade, och tack för de fina orden, du är såklart välkommen att beställa mer!